Justyna Chojnacka

Justyna Chojnacka

Zwolenniczka aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, WULKAN ENERGII, którą się dzieli podczas zajęć w klubie, a którą od 18 lat czerpie ze sportu i życiowej pasji jaką jest TANIEC.

Z wykształcenia pedagog, edukator zdrowia, menager kultury, specjalista administracji publicznej. INSTRUKTOR rekreacji ruchowej, fitness, step aerobiku, certyfikowany ANIMATOR tańca w zakresie Latino Dance, Lady Styling, Salsa solo, Tańca współczesnego, Tańców Narodów Europy i w kręgu.

Uwielbia spontaniczność i żywiołowość zajęć tanecznych z dziećmi choć JEJ NAJWIĘKSZĄ PASJĄ SĄ GRUPOWE ZAJĘCIA DANCE z kobietami. Lubi te chwile na zajęciach, gdy panie, poprzez taneczny ruch, rytm i gest odkrywają swój niepowtarzalny styl, nabierają świadomości ciała, uczą się być zmysłowe lub drapieżne, wyzwalają emocje, seksapil i pewność siebie. To działa także poza parkietem w klubie!!!

TWORZY pełne wigoru CHOREOGRAFIE w różnorodnych stylach tańca. Są one źródłem radości uczestników zajęć.

Justyna jest w ciągłym w biegu. A gdy chodzi to tanecznym krokiem!

Zawsze uśmiechnięta i zaangażowana na 150% w myśl jej ulubionego cytatu „Trzeba samemu płonąć, by móc zapalać innych.

Szkoleniowiec CE, Studia Tańca Anima, organizator wydarzeń kulturalno-sportowych oraz uczestniczka wielu konwencji, maratonów i warsztatów.
W KSA prowadzi zajęcia STEP DANCE, PO PROSTU TAŃCZ, LATINO DANCE, DANCE KIDS.

TOP